Здоров'я

Поширені зимові травми: ризики, профілактика і лікування

Ми розділили наш огляд поширених зимових травм на три конкретніших категорії: травми в зимових видах спорту, ризики і травми, пов’язані з впливом шкідливих речовин, і поширені ризики і травми для літніх людей. Кожен розділ містить корисну інформацію, поради та статистику зимових травм.

Травми в зимових видах спорту

Найбільш очевидний і зрозумілий джерело зимових травм – це зимові види спорту. Від хокею з шайбою до катання на гірських лижах – однієї інтенсивності популярних зимових видів спорту досить, щоб уявити реальний ризик травми. Це в поєднанні з наявністю льоду в багатьох з цих видів спорту, і ви можете легко зрозуміти поширеність травм в зимових видах спорту.

Тільки в 2019 році більше 29000 пацієнтів отримали лікування від травм, отриманих в результаті занять зимовими видами спорту. Серед них найчастіші травми були пов’язані з наступними видами спорту:

 • Лижі (11400 травм)
 • Гірські лижі (7900 травм)
 • Катання на ковзанах (4700 травм)

Більшість цих травм є переломи, переломи, розтягнення, розтягнення і вивихи. Часто вони виникають через те, що люди не використовують правильну техніку, форму або обладнання, або через надмірне перенапруження, що перевищує їх можливості.

Під час занять зимовими видами спорту важливо робити перерви, особливо для початківців. Повітря холодний, а температура низька, але ви укладені шарами, тому часто не помічаєте, потієте ви чи зневоднює. Постарайтеся прислухатися до свого тіла, щоб зрозуміти, коли вам потрібен відпочинок.

Існує безліч способів запобігти травми в зимових видах спорту, в тому числі:

 • Залишайтеся в активній, здоровій формі в міжсезоння.
 • Підготуйте м’язи перед заняттями зимовими видами спорту.
 • Одягайте всі рекомендовані засоби захисту і засоби захисту, такі як шоломи, захисні окуляри, набивання і т. Д.
 • Перед тим як зайнятися спортом, перевірте всі спортивне обладнання.
 • Розминка перед заняттям; холод може зробити м’язи, сухожилля і зв’язки більш схильними до травм.

Зимові травми і літні люди

Гладкі, покриті льодом тротуари, проїзди і сходи роблять людей будь-якого віку більш уразливими до посковзнутися і падіння в зимовий час, але більш крихкий кістяк і мускулатура літніх людей роблять ці звичайні зимові травми набагато більш серйозними для літніх людей.

Нижче наведено чотири найбільш поширених зимових травми у літніх людей:

 • Травми кісток через ковзання по снігу і льоду; Ці травми можуть включати переломи зап’ясть, рук або стегон. Вони також можуть включати травму голови.
 • Травми спини і хребта в результаті прибирання снігу.
 • Дорожні пригоди; Через обледеніння автомобільні аварії стають частішими для всіх вікових груп в зимові місяці, а літні люди особливо страждають від поганої видимості при русі в зимові шторми.

Щоб знизити ризик цих травм, ви можете:

 • Одягайте взуття з надійним зчепленням і зчепленням і перед виходом на вулицю переконайтеся, що доріжки очищені від льоду.
 • Подумайте про те, щоб найняти кого-небудь, щоб очистити під’їзну доріжку.
 • Одягайтеся шарами і правильно програмуйте термостат.
 • Замініть автомобільні шини на зимові, перевірте погодні умови перед поїздкою і завжди тримайте в автомобілі засоби першої допомоги і теплий одяг / ковдри.

І, як правило, якщо вам не потрібно виходити на вулицю в негоду, яка може викликати ці травми, залишайтеся всередині.

Зима повинна бути прекрасним порою року, але ці поширені зимові травми можуть поставити під загрозу пору року і, що більш важливо, ваше здоров’я. Єдине, що напевно зіпсує ваш сезон, – це травма, тому не поспішайте цієї зими і в святковий сезон і проявляйте особливу обережність. Якщо ви або ваш улюблений чоловік отримали травму і хочете звернутися за лікуванням, відвідайте нас тут або зв’яжіться з нами по телефону +38 (050) 300-15-00.

Similar Posts