Про нас

Багаторічний досвід

Комплексний підхід до лікування кожного пацієнта

Основна концепція, покладена в основу нашої клініки це об’єднання оперативної допомоги та безперервної реабілітації при пошкодженні.

Організм людини унікальний – він здатний до саногенетический механізмам, тобто самостійного загоєнню пошкоджених тканин.

Кращі доктора

Унікальне технічне оснащення

При односторонньому підході до лікування, коли несвоєчасно проводяться реабілітаційні заходи або навпаки не виконується оперативна корекція ми заважаємо роботі системи загоєння. Розуміння цих глибоких механізмів дозволило нам створити провідний центр в області спортивної та відновної ортопедії.

Ми довго удосконалювалися, збирали напрацювання кращих лікарень Мюнхена, Відня, Чикаго, Парижа, Києва, Санкт-Петербурга і Москви. У нашої клініки використовується методики підтвердили свою ефективність тільки доказовою медициною. Ми уникаємо експериментальних досліджень на пацієнтах довіряє нам своє лікування. У той же час унікальне технічне оснащення, досвід команди фахівців дозволив нам стати основною базою кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО.

З усією України з Грузії, Узбекистану, Лівану, Сирії, Тунісу приїжджають лікарі для навчання найбільш ефективним методам.

Приміщення нашої клініки відповідають найсуворішим стандартам Європейської медицини. Кратність повітрообміну перевищує 15 в годину, повітря фільтрується до чистоти Е14 (це найвищий стандарт чистоти). Використовується технологія позитивного припливу, що достовірно ефективніше ламінарних потоків повітря, які, незважаючи на активне просування в медичному світі не знизили кількість інфекційних ускладнень.

Ми оснащені найсучаснішим операційним обладнанням фірм Stryker, Jonson and Jonson, Arthrex при цьому весь ендоскопічний і інший операційний інструментарій дубльований (back up system management). Це дозволяє гарантувати абсолютну якість лікування наших пацієнтів і забезпечує психологічний спокій всієї операційної команді.

Стерилізація здійснюється за найсуворішим протоколам з обов’язковим автоматичним документуванням всіх етапів для досягнення абсолютної чистоти.

Кожен наш співробітник має досвід роботи в системі невідкладної медичної допомоги, що дозволяє нам забезпечити найвищу безпеку проведення процедур.

Наші провідні фахівці

Тамара
Хурбанова

Травматолог

Владiмир
Бабалян

Травматолог

Мазняков
Сергiй

Травматолог

Високоточне обладнання