Здоров'я

Чуєш бавовна в коліні? Три кроки, які треба сьогодні зробити

Дізнайтеся, які умови викликають тріщину в коліні і як їх лікувати

Бавовна в коліні може викликати тривогу, особливо якщо відразу після цього ви помітили набряк або біль. Точно так же бавовна в коліні без подальшого набряку може викликати у вас замішання і змусити задуматися, чи потрібно вам взагалі турбуватися. Хоча про це таємниче шумі нема про що турбуватися, вжиття заходів з лікування можливої ​​травми буде перешкоджати (а, можливо, і запобігати) її прогресування.

Фахівці з колінних суглобів в нашій ортопедичній клініці діагностували і лікували безліч колінних суглобів за час своєї роботи в області ортопедії. Ми розуміємо, що невизначеність цього симптому може викликати у пацієнтів стрес. З цієї причини ми хочемо, щоб наші пацієнти були якомога більш поінформованими, забезпечуючи чітку комунікацію, поради експертів і найсучасніші методи лікування.

Можливі причини появи колінного суглоба

Деякі пов’язують клацання коліна тільки з одним захворюванням, хоча насправді це може вказувати на ряд станів коліна. Нижче наведено список можливих причин і кілька станів коліна, при яких потерпілий може почути або відчути клацання в коліні:

  • Crepitus: Crepitus описує відчуття і звуки бавовни, скрипу або скрипу в суглобі. Ці шуми можуть виникати через скупчення пухирців газу в прилеглих областях стику і раптового викиду газу. Хоча крепітація зазвичай безболісна і не викликає занепокоєння, будь-які супутні симптоми, такі як набряк або дискомфорт, вказують на те, що потерпілому слід вжити заходів обережності і звернутися до фахівця.
  • Розрив меніска: комбіновані симптоми бавовни в коліні і набряку пов’язані з розривом меніска . Деякі пацієнти, однак, можуть не відчувати цих симптомів після певного періоду бездіяльності, але все ж мають сльози.
  • Колінний артрит: в колінному суглобі може утворюватися декілька типів артриту, таких як остеоартрит або запальний артрит. Оскільки загальні симптоми цих станів включають жорсткість, набряк і нестабільність колінного суглоба, в результаті коліно може лопнути.
  • Травми зв’язок: чотири зв’язки, які стабілізують коліно: передня хрестоподібна, задня хрестоподібна, медійна кюбель і бічна кюбель. Ударна травма або різкий розрив будь-який з цих зв’язок можуть в залежності від обставин травми коліна лопне.

Три способи позбутися від бавовни в коліні

Хоча вищезгадані ортопедичні стану повинні безпосередньо діагностуватися і лікуватися фахівцем, ми надали кілька загальних рекомендацій, які лікарі роблять при виникненні колінного суглоба. Поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж намагатися лікувати травму самостійно.

  1. При багатьох травмах коліна або іншій частині тіла лікарі рекомендують спочатку використовувати відпочинок, лід, компресія і піднесення можуть зменшити запалення і біль і прискорити загоєння.
  2. Правильна іммобілізація: на додаток до відпочинку і стисненню ваш лікар може порадити вам використовувати бандаж, щоб запобігти рух коліна і зменшити дискомфорт. Залежно від типу корсета і умов життя конкретного пацієнта також можуть бути прописані милиці.
  3. Реабілітаційні вправи: іноді бавовна в коліні вказує на нестабільність, і тому коліно вимагає більш сильних оточуючих м’язів, щоб підтримувати його під час активності. Зміцнюють реабілітаційні вправи, які дає фахівець з колін або фізіотерапевт, можуть допомогти в стабілізації області. Виконуючи ці дії, негайно повідомляйте про будь-яких неприємних відчуттях медичному працівнику. Аналогічним чином, не робіть занадто багато вправ відразу, так як перенапруження цієї області може погіршити стан.

Наші фахівці-ортопеди використовують кращі діагностичні інструменти і свої медичні навички, щоб зрозуміти, що функціонально не так з коліном пацієнта. Ми цінуємо прагнення наших пацієнтів до відповідей і прагнемо надати їм найкраще можливе лікування. Щоб записатися на прийом до фахівця з колін або отримати додаткову інформацію про те, як почути бавовна в коліні, відвідаєте нас тут або зв’яжіться з нами по телефону +38 (050) 300 15-00.

.

Similar Posts